• svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

دفتر مرکزی تهران

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – واحد 15

تلفن مشاوره : 02166074277

مشاوره 24 ساعته

* Please Fill Required Fields *
img

تماس با کارشناس

02166074277

ساعت کاری

ما خوشحالیم که در طول ساعات کاری با شما ملاقات کنیم. لطفا یک قرار ملاقات بگذارید.

 • شنبه تا پنج شنبه8 صبح الی 16 عصر
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

دفتر مرکزی تهران

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – واحد 15

تلفن مشاوره : 02166074277

مشاوره 24 ساعته

* Please Fill Required Fields *
img

تماس با کارشناس

02166074277

ساعت کاری

ما خوشحالیم که در طول ساعات کاری با شما ملاقات کنیم. لطفا یک قرار ملاقات بگذارید.

 • شنبه تا پنج شنبه8 صبح الی 16 عصر

نمایندگی فروش پودر آلوئه ورا Aloe Vera Powder در ایران با قیمت ارزان

نمایندگی فروش پودر آلوئه ورا Aloe Vera Powder در ایران با قیمت ارزان

نمایندگی فروش پودر آلوئه ورا Aloe Vera Powder در ایران با قیمت ارزان :

مشخصات ماده

نام ماده : پودر آلوئه ورا

نام آنگلیسی : Aloe Vera Powder

قیمت ماده : جهت دریافت قیمت پودر آلوئه ورا با تلفن های شرکت تماس بگیرید

فروش پودر آلوئه ورا آرایشی بهداشتی :

گروه بازرگانی سفیر آزما کیان ، از جمله واردکنندگان و فروشندگان پودر آلوئه ورا  بوده و در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی بالاخص پودر آلوئه ورا  تجربه بالایی دارد. شما می توانید جهت تهیه با کیفیت و مناسب این محصول با کارشناسان بازرگانی سفیر آزما کیان ارتباط برقرار نمایید.

قیمت پودر آرایشی بهداشتی آلوئه ورا :

جهت استعلام سریع قیمت پودر آلوئه ورا  صفحه اصلی سایت بازرگانی سفیر آزما کیان از اینجا وارد شوید و در قسمت استعلام قیمت ، درخواست خود را ارسال نمایید، کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پودر آلوئه ورا چیست ؟

آلوئه ورا برای تقویت سلامتی در دارو ها و رژیم های غذایی استفاده می شود. مزایای آلوئه ورا شامل استفاده از آن در بهبود زخم، درمان سوختگی، به حداقل رساندن آسیب سرمازدگی، محافظت از پوست در برابر اشعه ایکس، سرطان ریه، مشکلات روده، افزایش چگالی لیپوپروتئین (HDL)، زدودن لیپوپروتئین با چگالی پایین (LDL)، کاهش قند خون در مبتلایان به دیابت، مبارزه با سندرم کمبود ایمنی (ایدز)، آلرژی و بهبود سیستم ایمنی بدن است. آزمایش فیتوشیمی ژل آلوئه ورا حضور بیش از 200 ماده شیمیایی مفید زیست فعال را در این ماده نشان می دهد.

ژل آلوئه ورا از برگ های آن استخراج می شود و تکنیک های فراوری مناسب برای تثبیت و آماده سازی محصولات نهایی آن مانند پودر مورد نیاز است. صنایع مربوط به فراوری آلوئه ورا نیاز به نظارت دولتی دارند تا اطمینان حاصل شود که محصولات آلوئه ورای واقعی به دست مصرف کننده برسد. ارگان های نظارتی همچنین باید به جنبه های ایمنی و سم شناسی محصولات آلوئه ورا برای کاربردهای غذایی توجه کنند.

ادعاهای موجود برای اثبات ارزش دارویی محصولات آلوئه ورا باید با داده های معتبر و مورد تایید بالینی تأیید شود. محصولات غذایی ساخته شده از آلوئه ورا توسط تولیدکنندگان مواد غذایی بسیار متنوع هستند. با این حال، شواهد بالینی تایید شده در کاربردهای دارویی تنها برای کاهش LDL، افزایش HDL، کاهش سطح قند خون، درمان تبخال تناسلی و پسوریازیس در دسترس هستند.

فیتوشیمی آلوئه ورا

در آلوئه ورا 200 نوع مولکول مختلف وجود دارد. ژل برگ آلوئه ورا حاوی حدود 98٪ آب است. محتوای جامد ژل آلوئه ورا 0.66٪ و ماده جامد محلول در برخی از نوسانات فصلی 0.56٪ می باشد. ماده خشك ژل آلوئه ورا حاوی پلی ساكاریدها (55٪)، قندها (17٪)، مواد معدنی (16٪)، پروتئین ها (7٪)، لیپیدها (4٪) و ترکیبات فنلی (1٪) است. ژل آلوئه ورا حاوی بسیاری از ویتامین ها از جمله ویتامین های آنتی اکسیدان A، C و E. ویتامین B1( تیامین)، نیاسین، ویتامین B2 ( ریبوفلاوین)، کولین و اسید فولیک هستند.

کربوهیدرات ها از لایه ای در  اطراف پارنچیم یا ژل درونی استخراج می شوند. آن ها مونو و پلی ساکاردها را تشکیل می دهند. مهمترین آن ها پلی ساکارید زنجیر طولانی است که شامل گلوکز و مانوز است که به عنوان گلوکومنانی شناخته می شود [منن استیل آلی نوع β (1، 4)). کازولوز، رامنوز، گالاکتوز و آرابینوز نیز در مقدار کمی همراه با لوپئول (تری ترپنوید)، کلسترول، کمپسترل و بتا-سیتسترول وجود دارد. مطالعات ساختاری روی پلی ساکارید ژل آلوئه ورا نشان داده است.

که ژل از حداقل چهار گلوکومنانی تقریبا گسسته ساخته شده است که دارای پلیمرهای خطی بدون شاخه و دارای پیوند های گلیکوزییدیک 1،4 با گلوکز و مانوز در نسبت 1: 2: 8 می باشند. ویسکوزیته ژل بر هنگام هیدرولیز این قندها کاهش می یابد. هنگامی که به صورت خوراکی مصرف می شود، برخی از قندها به سایت های گیرنده تشکیل دهنده ی خطوط روده متصل می شوند و مانع ایجاد می کنند، احتمالا به جلوگیری از “سندرم روده تحریک پذیر” کمک می کند.

تهیه پودر آلوئه ورا

ژل آلوئه ورای به دست آمده از ژل برگ گیاه به دلیل کاربرد آن در صنایع غذایی تبدیل به یک صنعت بزرگ در سراسر جهان شده است. این ماده در مواد غذایی زیادی از جمله تهیه نوشیدنی های سالم استفاده می شود. همچنین در سایر محصولات غذایی مانند شیر، بستنی، شیرینی و غیره کاربرد دارد. ژل آلوئه ورا نیز به عنوان بخشی از مواد مغذی و نگهدارنده در برخی از غذاها استفاده می شود. بنابراین، یک تکنیک فراوری ساده و کارآمد باید به خصوص برای صنعت نوشیدنی آلوئه ورا به منظور بهبود کیفیت و ایمنی محصول توسعه یابد. این روش باید به حفظ مواد شیمیایی زیست فعال که به طور طبیعی در برگ آلوئه ورا موجود است، کمک کند.

فرایند فراوری آلوئه ورا شامل خرد کردن، سنگ زنی یا فشار دادن برگ گیاه آلوئه ورا به منظور تولید مایع است و سپس مراحل مختلف فیلتراسیون و تثبیت (حفظ یکپارچگی بیولوژیکی مواد تشکیل دهنده فعال) به منظور رسیدن به پورد این ماده باید انجام شود.

متاسفانه، به دلیل روش های فراوری نامناسب، بسیاری از این محصولات به اصطلاح آلوئه حاوی مواد مؤثر یا ماده فعال نیستند.

در روش آب زدایی، فیله های خالص آلوئه ورا به شکل سالم در ابتدا برای حذف آلوئین، شسته می شوند. سپس فیله ها در یک محفظه رطوبت قرار می گیرند که در آن سطح مطلوب رطوبت نسبی و درجه حرارت حفظ می شود. در محفظه هوای گرم بر روی فیله ها دمیده می شود تا آن ها را خشک کند. سپس این ماده به پودر تبدیل و بسته بندی می شود.

خشک کردن کیوماتریس روشی برای کاهش آب موجود آلوئه ورا است که طعم، رنگ و زیست فعالی آلوئه ورا را حفظ می کند. این روش از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با خشک کردن منجمد است، اما هزینه های عملیاتی بالای این روش را ندارد. در خشک کردن انجمادی، فیله ژل در دمای 88- درجه ی سانتی گراد و فشار 0.01 میلی متر جیوه به مدت 65 ساعت به منظور به د ژل خشک خشک شده است. پس از می توان پودر آلوئه را با رطوبت کمتر از 4٪ به دست آورد.

کاربرد های پودر آلوئه ورا در صنایع غذایی

پودر آلوئه ورا را می توان در شکلات، لسی، بستنی و غیره استفاده کرد. پودر آلئه ورا نیز در آماده سازی ماست استفاده شده است.

جنبه های ایمنی محصولات آلوئه ورا

جامعه علمی در زمینه ی محصولات آلوئه ورا به لحاظ ایمنی به دو دسته تقسیم شده است. یک گروه از طرفداران این موضوع است که آلوئه ورا برای مصرف انسان کاملا بی خطر است. در حالی که گروه دیگری هشدار می دهد که استفاده از آن با احتیاط صورت گیرد و به شدت از آلودگی محصولات به وسیله آلوئین مراقبت شود، زیرا آلوین به عنوان ماده ی آسیب زننده به DNA و سرطان زا گزارش شده است. برعکس، دانشمندان گزارش داده اند که آنتروکینون های موجود در برگ آلوئه ورا، از جمله آلوئین، در مواردی که در مقدار کمی استفاده می شوند، از چند جنبه سودمند هستند، هر چند مقدار کم آن به خوبی تعریف نشده است.

گزارش شده است که ژل آلوئه ورا برای استفاده موضعی ایمن است، آلرژی های ناشی از این ماده به ندرت پدید می آید و عوارض جانبی آن با داروهای دیگر گزارش نشده است. آلوئه ورا نباید در طول بارداری، شیردهی یا دوران کودکی و افراد مبتلا به درد شکمی، آپاندیسیت یا انسداد روده استفاده شود.

نمایندگی فروش پودر آلوئه ورا Aloe Vera Powder در ایران با قیمت ارزان

 

لیست برخی از خدمات سایت بیوشیمی :

1- کیت تحقیقاتی | خرید کیت تحقیقاتی | فروش کیت تحقیقاتی

2- کیت آزمایشگاهی | خرید کیت آزمایشگاهی | فروش کیت آزمایشگاهی

3- نمایندگی مرک | نمایندگی مرک آلمان | شرکت مرک آلمان

4- خرید محیط کشت

5- نمایندگی سیگما الدریچ | نمایندگی سیگما آلدریچ

6- مشاوره پایان نامه | پایان نامه | انجام پایان نامه